Antalya Havalimanı Belek Transfer

Antalya Havalimanı Belek Transfer en güvenilir firma hizmetiyle VIP araçlar eşliğinde konaklayacağınız otele ya da adrese sizi en yakın zamanda ulaştırır. Havaalanı çıkışlı işlemleriniz ulaşım ihtiyacınızı en kısa zamanda karşılayarak misafirlerini mağdur etmeden en ucuz fiyatlarla birinci sınıf hizmet verir.

Antalya Havalimanı Belek arasındaki mesafeyi haftanın 7 günü 24 saat düzenine göre çalışarak transfer işlemlerinizi 10 €’dan başlayan fiyatlarla karşılayan Tourwix, 4 farklı opsiyonla hemen yanı başınızdadır. Konfor tercihinizle birlikte seyahat edeceğiniz yolcu sayısına göre en uygun aracı siz değerli misafirlerine önererek, rezervasyonla havaalanında hiçbir sıkıntıya sebebiyet vermeden gidiş veya dönüş Belek Transfer hizmetini işinde en iyi şoförler eşliğinde tamamlamanızı sağlar.

Antalya Havalimanından Belek Transfer seçenekleri arasında konforlu sedan VIP araçlardan minibüs grubuna kadar pek çok farklı seçenek vardır. Sedan tipi araçlarda 3 yolcu için oldukça ekonomik ve rahat bir yolculuk garanti edilir.

Antalya Havalimanı Belek Transfer
Antalya Havalimanı Belek Transfer

Antalya Havalimanı Belek Transfer Hizmetleri

Antalya Havalimanı Belek Transfer hizmetleri dendiği zaman son model VIP araçları işinde usta ve deneyimli şoförleriyle ulaşımınızı sağlıyoruz. Uçakla Antalya Havalimanına geldiğiniz andan itibaren Belek’te konaklayacağınız otel veya adresinize ulaşım için güvenilir bir transfer hizmeti arıyorsanız çok doğru yerdesiniz. Kaliteli, güvenilir ve konforlu bir seyahat için Belek Transfer günün 24 saatinde siz değerli misafirlerimizi en kısa zaman dilimi içerisinde taşımanın gurunu yaşıyoruz.

Belek Transfer sadece şu anki değil bir sonraki tatilinizi de avantaja döndürmeyi hedefler. Kalite ve güven hedefli ulaşım için bir numaralı hizmet anlayışından ödün vermeden Antalya Havalimanı Belek arasındaki seyahatlerinizi keyifli bir tatile dönüştürmek için uçaktan indiğiniz ilk andan itibaren yanınızda olarak hiç vakit kaybetmeden VIP araçlar ve deneyimli şoförlerle yola koyuluyoruz.

Antalya Havalimanından Belek Transfer seçenekleri arasında konforlu sedan VIP araçlardan minibüs grubuna kadar birçok farklı seçenek bulunur. Minibüs tipi araçlarda 5 yolcu için oldukça ekonomik ve rahat bir yolculuk garanti edilir.

Antalya Havalimanından Belek'e Ulaşım

Antalya Havalimanından Belek Transfer hizmetleri sizin uçağınızdan indiğiniz ilk anda, terminal kapısının önüne gelir gelmez isminizin ve soyadınızın yazılı olduğu bir tabela ile karşılama esnasında başlar. Sizleri karşılayan görevlimiz ilk önce bagajlarınıza yardımcı olarak transfer aracımıza yönlendirme yapar. Ulaşım süreciniz VIP araçlar ve deneyimli şoförler eşliğinde yaklaşık 45 dakika devam eder. Bu süreçte birinci sınıf hizmet anlayışı çerçevesinde yolculuğunuz otelinizin ya da konaklayacağınız bölgeye kadar sürer. Daha sonrasında şoförümüz, valizlerinizin indirilmesine yardımcı olarak keyifli bir yaz tatilinizin başlangıcı için güler yüzlü hizmetini sonlandırır.

Belek'ten Antalya Havalimanına Ulaşım

Tatiliniz sona erdiği ilk anda Belek’ten Antalya Havalimanına ulaşım ihtiyaçlarınız için uçağınızı kaçırma endişesi olmadan Tourwix yine yanınızda olacaktır. Rezervasyon ile bizlere ileteceğiniz uçak saati öncesinde şoförümüz sizinle otel lobisinde buluşacak ve valizlerinizi alarak sizleri araca yönlendirecektir. Belek Transfer ile 45 dakikalık bir yolculuğun ardından Antalya Havalimanına ulaşarak uçağınızın kalkacağı terminal kapısına kadar görevlimiz bagajınızın indirilmesi konusunda yardımcı olacak ve terminal kapısında sizleri dönüş için uğurlayacaktır.

Antalya Havalimanı Belek Transfer ücretleri otele veya konaklayacağınız bölgeye ulaşım için tercih edilen araç türüne göre değişiklik gösterir. Seyahat için ayıracağınız bütçe, konfor terciğiniz ve yolcu sayınıza göre uygun olan aracı tercihte bulunarak tatilinizi en uygun Belek Transfer fiyatları ile çıkarın. İnternet sitemiz üzerinde açıklanan fiyatlarımız tamamen güncel olup taksi ücretlerine göre bütçenizi sarsmadan yüzde 35 oranında daha ucuzdur. Ortalama 3 kişilik bir taksi ücreti Antalya Havalimanından Belek’e kadar 50-60 Euro arasında olup Tourwix ile yapacağınız rezervasyon sayesinde VIP araçlar ve deneyimli şoförler eşliğinde daha uygun bir ücret ödeyerek bu deneyime birebir sahip olabilirsiniz.

cover
avatar
SUV

• Lexus RX 300
• Lexus LX570
• BMW M5

cover

• Mercedes Sprinter
• VW Crafter
• Toyota Commuter/Coaster

cover

• Mercedes-Benz E-Class
• BMW 525
• Audi A6

Belek Transfer Rezervasyon

Antalya Havalimanından karşılıklı Belek Transfer işlemleriniz için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.