Hakkımızda

tourwix-hakkimizda

Tourwix Hakkında

Tatil veya iş seyahatleri için uçak seferlerini tercih edenler adına en çok yaşanan sorunlar arasında havalimanı ile varılması gereken yer noktasında transfer süreci oldukça önemlidir. Uçuştan hemen önce yapılacak bir rezervasyon ile Antalya Havalimanı Transfer işlemleri için Tourwix firmasıyla iletişime geçilerek hızlı ve güvenilir seyahat başlangıcı yapılabilir.

Antalya Havalimanı Transfer hizmetleri konusunda deneyimli kadromuz, şoförlerimiz ile konforlu ve güvenli VIP araçlar eşliğinde zaman fark etmeksizin 7/24 müşteri memnuniyetinden yararlanabilirsiniz. Hemen şimdi +90 552 487 8717 nolu iletişim hattı üzerinden irtibata geçerek tatilinizin ya da iş seyahatinizin sorunsuz geçmesi adına randevu alarak rezervasyon yaptırmanız yeterlidir.

Sıkça Sorular Sorular

Havalimanı transfer rezervasyon işlemleri için Tourwix WhatsApp hattı üzerinden operatörümüze bağlanarak işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Hizmet satın aldığınız rezervasyonunuzu iptal ettirmek için Tourwix WhatsApp hattı üzerinden iletişime geçerek Rezervasyon (PNR) numaranızı ilerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Rezervasyonlarınız esnasında extra olarak çocuk koltuğu tercihinde bulunduğunuz takdirde araçlarımıza çocuk koltuğumuz yerleştirilecek ve ayrıca bunun için ek bir ücret talep edilmeyecektir.

tourwix-hakkimda