1. Anasayfa
  2. Manavgat

Sorgun Halk Plajı nerede, nasıl gidilir?

Sorgun Halk Plajı nerede, nasıl gidilir?
0

Sorgun Halk Plajı, Manavgat’ın doğal güzellikleri arasında bulunan Titreyen Göl’e yakın konumuyla bilinmektedir. Denizi oldukça berrak ve durgun seyreden plajda suların içerisindeki çakıl taşlarını ve kum tanelerini rahatlıkla görmeniz mümkündür.

Kumsalı ve deniz tabanı kum-çakıl karışımından oluşan Sorgun Halk Plajı’nın suları temiz ve berraktır. Bölgenin en güzel plajları yer alan mekan sığ bir kesin olduğundan çocuklu aileler ve yüzmeyi yeni öğrenenler için idealdir.

Plajın çevresinde su sporları aktivitelerine katılabilir, sahil kısmı kumsal olduğundan dilediğinizce yürüyüş yapabilir veya denizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Sorgun Halk Plajı

Sorgun Halk Plajı Nerede?

Sorgun Halk Plajı, Antalya’nın Manavgat ilçesindedir. Manavgat’ın güneybatı sahilindeki plaj, ilçeye bağlı olan Sorgun Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır.

Sorgun Halk Plajı’na Nasıl Gidilir?

Antalya’ya 78 km, Manavgat’a 6 km kadar mesafede yer alan Sorgun Halk Plajı’na özel araç veya toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Toplu taşımayı kullanmak isteyenler Manavgat’a geldikten sonra Side’ye giden minibüslere binmelidirler.

Özel araçla plaja ulaşmak isteyenler içinde Manavgat’a geldikten sonra ilçe merkezinden Sorgun Bulvarı ve Acısu Caddesi’ni takip etmelidirler.

Daha hızlı hareket et! En iyi mağazalar ve ücretsiz Vip Transfer hizmeti En uygun otel konakalma hakkında bilgi almak için bize whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz: +90 549 547 07 70. Vakit kaybetmeyin ve hemen mesaj atın!

Antalya Havalimanı Transfer hizmetlerinde güvenin ve konforun adı Tourwix'den geçer.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir